O nás

TEAMautoTOUR

Firma autotour je tu s Vámi již od roku 1992. Její založení navazuje na zkušenosti majitele z mnoha odvětví automobilového průmyslu jako jsou servisní činnosti spojené s motorovými vozidly, výzkum a vývoj brzdných systémů osobních i nákladních vozidel, výzkum, vývoj a zkoušení pohonných jednotek nákladních motorových vozidel, stavba a inovace nákladních automobilů, včetně extrémních životnostních zkoušek a závodů Rally Paříž Dakar. Dlouholetá tradice firmy nyní dokazuje kvalitu služeb, díky kterým si držíme stále pevnou pozici na českém trhu. Základem úspěchu jsou pro nás spokojení zákazníci, kteří společně s našimi moderními auty tvoří jeden team. Team, který se snažíme vést ke spokojenosti. TEAMautoTOUR.

 

 

Pavel Svoboda

Jako zakladatel firmy neustále dohlížím na celkovou kvalitu našich služeb a i dnes se starám o vaší spokojenost. Nejčastěji se spolu setkáme při osobních schůzkách, nebo při administrativě spojené s předáváním vozidel. Řeším také vaše objednávky a starám se o to, aby byl vždy ten správný vůz ve správný čas na správném místě.

 


Ondřej Svoboda

Velký vozový park potřebuje svého správce, neboli Fleet-manažera. Jsem specialistou, který se stará o technické zajištění vozového parku, kontrolu agendy, plánování a přípravu servisních zákroků, nebo rozvoz vozidel našim klientům. Nedílnou součástí mé pracovní náplně je tvorba individuálních nabídek dlouhodobých pronájmů. 

 

 

NÁŠ VOZOVÝ PARK: