Služby

Nadstandardní výbava je u nás ve standardní nabídce

Autotour se zabývá komplexním řešením autoslužeb pro použití firmami.

octavia 3 autotour Dnešní doba se ubírá směrem maximalizace úspory jak výrobních, tak provozních i vedlejších nákladů. Je více než správné nezabývat se ve společnosti tím, co není její hlavní náplní. V současné době je na trhu nespočet řešení, která mohou docílit úspory nákladů firmy i času jejích zaměstnanců a zároveň zvýšit komfort využívaných služeb.  Mnoho všestranně úsporných řešení je hojně využíváno již dnes. Některá z nich jistě využíváte i vy a některá jsou již tak známá a zažitá, že nám ani původní zastaralá řešení vůbec nepřijdou na mysl.  V současné době je stále více využíváno takzvaného outsourcingu. Ten se tak stává jednou z variant možné úspory nákladů například právě při užívání služebního automobilu. Zdánlivě drahá nadstandardní služba je však velmi komfortní a ve výsledku levnější než by se mohlo na první pohled zdát.

Zajímá Vás tato problematika podrobněji? Potom čtěte dále!

Pro rychlou volbu konkrétních služeb využijte prosím některý z následujících odkazů:

KRÁTKODOBÉ PRONÁJMY

 • pronájem automobilů od jednoho dne do jednoho měsíce
 • pro každého, kdo potřebuje okamžitou pomoc s mobilitou
 • přistavení vozidla do 30km zdarma
 • rychlá reakce na objednávky - možnost přistavení vozidla v řádu hodin

DLOUHODOBÉ PRONÁJMY

 • pronájem automobilů od jednoho měsíce po několik let
 • pro každého, kdo ocení bezstarostnou jistotu dlouhodobé mobility s veškerým servisem
 • možnost konfigurace vozidla podle vlastních představ
 • individuální přístup a jasné náklady

PROFESIONÁLNÍ PŘEPRAVA OSOB

 • letištní a zakázková přeprava po celé Evropě
 • přeprava početných skupin při firemních školeních a akcích
 • je vhodná tam, kde by bylo neekonomické, nebo nedostatečně reprezentativní použít autobus
 • diskrétní taxi s profesionálními řidiči ve společenském oděvu

EXPRESNÍ PŘEPRAVA ZÁSILEK

 • přeprava zásilek osobními a dodávkovými automobily dle zadání po celé Evropě
 • rychlé reakce na potřeby zákazníků
 • vhodný v případech nouze
 • garance dokonale provedené zakázky

 

Co naše služby znamenají a k čemu slouží?

Outsourcing

Říkáte si, co že to ten outsourcing vlastně je? Jedná se o slovní spojení dvou anglických slov. V nezměněné formě se používá celosvětově a znamená svěření části vedlejších činností společnosti do rukou externí firmy nebo dodavatele. Díky tomu šetří zadavatelská společnost výdaje na vlastní zaměstnance, získá jasný přehled o finančních prostředcích, které proudí na zadanou činnost a zároveň získává profesionální přístup odborníků na dané téma. Přestože může znít outsourcing jako velmi cizí a neznámé slovo, je nám po mnoho let poměrně vlastní. Stějně, jako si najímáte úklidovou službu, tak si můžete dohodnout správce počítačových sítí, nebo outsourcing, source:www.throttlenet.comzahradníka. Výhodou externích odborníků jsou tak rychlá řešení díky jejich profesionalitě a praxi, perfektní výbava pro danou činnost a v neposlední řadě také připravenost. Outsourcing lze použít téměř vždy a všude, stačí si jenom vybrat. Namátkou lze zmínit například ostrahu objektů, stravovací služby, marketing firmy nebo zpracování účetnictví. Ani automobily a logistika nejsou z jeho řad vynechány. Autotour vám zde některé z nich představí. Díky nám si můžete nejenom zpříjemnit cestování, nebo zachránit nečekanou služební cestu, pro kterou chybí vhodný prostředek dostupný ihned, ale také, například oproti vlastnictví vozidla, ušetřit náklady. Uspořené finanční prostředky lze poté využít mnohem účelněji.

Co od nás můžete získat?

K jednorázovým služebním cestám i dlouhodobým pronájmům si od nás můžete snadno zapůjčit vozidla různých kategorií i značek. Nabízíme vám pronájmy aut s neomezeným počtem najetých kilometrů za paušální poplatek, který zahrnuje veškeré poplatky spojené s provozem vozidel na pozemních komunikacích České republiky. Na zákazníky tak zbývá pouze čerpání paliva pro bezstarostnou jízdu zánovními, moderními a především bezpečnými auty do čtyř let stáří.

Automobily pro každé použití

volba automobilu

Nabízímě širokou škálu automobilů od těch nejmenších, přes nižší střední třídu až po vyšší střední třídu, mikrobusy, malé dodávky, pick-upy, městská SUV a vozy s pohonem všech kol 4x4. Všechna vozidla lze objednat i s řidičem a to jak pro přepravu osob, tak pro expresní dopravu zásilek.

Do Plzně nebo na měsíc?

Krátkodobé pronájmy na jeden až tři dny pro impulzivní služební cesty, několikatýdenní zápůjčky například z důvodu havárie vlastního vozidla, nebo několikaleté individuální pronájmy? Všechna řešení jsou u nás na jednom místě. V zásadě rozlišujeme právě tyto tři druhy pronájmů, které správně nazýváme krátkodobé, střednědobé a douhodobé pronájmy. Každý zákazník si vybere to, co se mu hodí. Velmi často dochází také ke kombinacím dvou i všech tří systémů.

 • krátkodobé pronájmy slouží pro operativní řešení náhlých situací s objednávkami často jen několik hodin před počátkem pronájmu. Hodí se například pro služební cesty.
 • střednědobé pronájmy v řádu týdnů až jednoho roku jsou vhodné například pro vykrytí období, kdy máte zaměstnance ve zkušební době, pro externí pracovníky a projektové manažery s pevnou pracovní smlouvou na dobu určitou, v případech sezónních výkyvů, nebo pro případy čekací doby na nové vozidlo v režimu dlouhodobého pronájmu - operativního leasingu.
 • dlouhodobé pronájmy na jeden až tři roky slouží pro každého, kdo chce přesně znát náklady na provoz vozidel a zároveň se nepotřebuje o nic starat. Veškerý servis i náklady jsou obsaženy v měsíčních splátkách pronájmu. Zákazník se tak může starat o své vlastní podnikání a starosti spojené s vozovým parkem přenechat odborníkům.

Maximální reprezentace

Čistota, půl zdraví! Naším cílem je nabízet perfektně připravená vozidla tak, jako by právě vyrobená opouštěla brány výrobního závodu. Proto je před každým pronájmem vše uklizeno špičkovou technikou a celé

vozidlo prochází kontrolou tak, aby své posádce zajistilo příjemný jízdní komfort, plnou bezpečnost a uspokojení z jízdy. Nejdůležitejší jsou pro nás spokojení zákazníci. Nejdůležitější jste pro nás Vy.

Zastoupené značky vozidel

Převážná většina výše popsaných druhů automobilů je zastoupena především koncernovými značkami Škoda, Volkswagen a Audi. Větší vozidla typů mikrobus, dodávka či tranzit zastupují značky Opel, Renault, Fiat, VW a další.

Náležitosti až za hranice

znacka CR EU

Všechna naše vozidla mohou bez problému navštívit jakýkoliv stát Evropské unie, pro další země jsou vystavována individuální potvrzení, každý vůz odpovídá § 31 příloha č. 12 vyhlášky 341/2014 Sb. (nařízení o povinné výbavě vozidel, která obsahuje: autolékárničku s platnou dobou použitelnosti, náhradní elektrické pojistky, náhradní autožárovky, nářadí pro výměnu kola a kolo, případně sadu na opravu defektu, výstražný trojúhelník a retroreflexní výstražnou vestu), dále splňuje všechny náležitosti pro provoz na pozemních komunikacích a je vybaveno jak pojištěním odpovědnosti za škody, tak havarijním připojištěním.

Každé vozidlo má také svou dálniční známku pro Českou republiku, emisní plaketu pro vstup do center západoevropských měst, uhrazenou silniční daň a  rozhlasové poplatky.

Více, než jenom přeprava? Profesionální přeprava s našimi řidiči!

O profesionální přepravu osob a expresních zásilek se u nás starají profesionální řidiči se statisíci kilometry zkušeností
v osobní, nákladní i autobusové přepravě. Každý řidič má veškerá potřebná oprávnění včetně nezbytných školení
a prohlídek zdravotní i psychické způsobilosti.

KRÁTKODOBÉ PRONÁJMY DLOUHODOBÉ PRONÁJMY PROFESIONÁLNÍ PŘEPRAVA OSOB EXPRESNÍ PŘEPRAVA ZÁSILEK

NÁŠ VOZOVÝ PARK: