Expresní přeprava drobných zásilek

Řešíte naléhavé požadavky Vašich klientů? Požadují od Vás co nejrychlejší doručení výrobků, prototypů, nebo dokumentace? Potřebujete rychle přepravit malou zásilku, nebo až dvě europalety zboží? Kladete důraz na profesionálně odvedenou práci, rychlost přepravy, flexibilitu nebo diskrétnost? Pak jsme tu právě pro vás!

Přeprava expresních zásilek je vhodná všude tam, kde každá promarněná hodina znamená vysoké finanční postihy nebo například hrozbu zastavení výrobní linky s nedozírnými finančními a často i personálními výdaji. Podobně naléhavou a velmi nepříjemnou situaci může vyřešit expresní přeprava zásilek naší firmou. Nabízíme nepravidelnou paušální přepravu vhodnou pro krátkodobé zásobování výrobních linek například v době nečekaných změn ve výrobních plánech, neodkladné přepravy v časové tísni, nebo přepravy speciálního charakteru s individuálním přístupem k zásilkám dle vašeho přání.

Tuto formu přepravy je pro snadnější specifikaci nákladu a volbu vhodného dopravního prostředku zapotřebí objednávat vždy telefonicky. Není pro nás obtíž ani několika-kilometrová, krátká jízda, ani dlouhé cesty do zahraničí v kteroukoliv denní, i noční dobu.

 

 

KRÁTKODOBÉ PRONÁJMY DLOUHODOBÉ PRONÁJMY PROFESIONÁLNÍ PŘEPRAVA OSOB

NÁŠ VOZOVÝ PARK: